Ivar Arosenius blyerts
Closed
2017-12-20
509896
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
IVAR AROSENIUS (1878-1909): Bardisk, monogramsignerad och daterad IA -97, blyerts, ca 9x10 cm