Ivar Arosenius blyerts

Ivar Arosenius blyerts
Ivar Arosenius blyerts

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAR AROSENIUS (1878-1909): Bardisk, monogramsignerad och daterad IA -97, blyerts, ca 9x10 cm

509896

2017-12-20