Ivar Arosenius blandteknik
Valmis
2017-12-20
509897
| Korkein tarjous | 8 800 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
IVAR AROSENIUS (1878-1909): Framtidens bokhandel ur "Söndags-Nisse", monogramsignerad och daterad IA -07, blandteknik, ca 21,5x21 cm