Ivar Arosenius tusch

Ivar Arosenius tusch
Ivar Arosenius tusch
Ivar Arosenius tusch
Ivar Arosenius tusch

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAR AROSENIUS (1878-1909): Figurscen, monogramsignerad och daterad IA -07, berättelse a tergo, tusch, ca 15x13 cm

509902

2017-12-20