Skulptur stengods
2017-12-20
509904
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, stengods, polykromt glaserad, i form av rovfågel, höjd ca 52 cm
Skadorna (vid klorna)