Skulptur stengods

Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods
Skulptur stengods

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, stengods, polykromt glaserad, i form av rovfågel, höjd ca 52 cm

Skadorna (vid klorna)

509904

2017-12-20