Frem Röjle fåtölj

Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj
Frem Röjle fåtölj

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREM RÖJLE, fåtölj, 1960-tal, Danmark, teak med röda plymåer, sitthöjd ca 42 cm

Ytskador

509915

2017-12-21