Oreste Paltrinier oljemålning

Oreste Paltrinier oljemålning
Oreste Paltrinier oljemålning
Oreste Paltrinier oljemålning
Oreste Paltrinier oljemålning
Oreste Paltrinier oljemålning
Oreste Paltrinier oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

ORESTE PALTRINIERI (1873-1969): Hamnmotiv med båtar, signerad Paltrinieri, olja på duk, ca 46x56 cm

509923

2017-12-21