Moterbord med bricka

Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka
Moterbord med bricka

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERBORD med lös bricka, 1900-talets första del, betsat lövträ, höjd ca 81, 67x52 cm

Slitage

509941

2017-12-25