Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, trä, Burma, 1900-tal, bronserad, höjd ca 155 cm
Sprickor, slitage
509970
2017-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här