Skulptur Burma

Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma
Skulptur Burma

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, trä, Burma, 1900-tal, bronserad, höjd ca 155 cm

Sprickor, slitage

509970

2017-12-26