Sve X:et Erixon teckning

Sve X:et Erixon teckning
Sve X:et Erixon teckning
Sve X:et Erixon teckning
Sve X:et Erixon teckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Sven Erixon 14 aug -40, teckning, ca 56x40 cm

509996

2017-12-26