Soffbord Italien 1970-tal

Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal
Soffbord Italien 1970-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, Italien, 1970-tal, förgylld samt kromad metall, svängda ben, skiva i glas, 88x88 cm, höjd 33 cm

Patina, mindre bruksspår

510004

2017-12-21