Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Officersporträtt efter 1700-tals förlaga, olja på duk, ca 132x104 cm

Proveniens: Wifstavarfs Herrgård

Färgbortfall

510019

2017-12-21