Takarmatur Italien

Takarmatur Italien
Takarmatur Italien
Takarmatur Italien
Takarmatur Italien
Takarmatur Italien
Takarmatur Italien
Takarmatur Italien
Takarmatur Italien

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1980-tal, sannolikt Novaresi, Murano, Italien, guldpläterad stomme, 62 slipade prismor i glas, 5 ljuskällopr, höjd 75, diameter 31 cm

Ca prismor med nagg

510023

2017-12-21