Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALLMOGE, tolvslåstolar, 1 par, 17/1800-tal, målat trä, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, några sprickor med rester av färg och senare lagningar,
510032
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här