Allmoge 1 par tolvslåstolar

Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar
Allmoge 1 par tolvslåstolar

Klubbat för:

5 400 SEK

2 500 SEK

ALLMOGE, tolvslåstolar, 1 par, 17/1800-tal, målat trä, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, några sprickor med rester av färg och senare lagningar,

510032

2017-12-21