Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALMÉRY LOBEL-RICHE (1880-1950): (7 st), modellstudier/kompositioner, signerade, etsningar, bladmått ca 57x39 cm vardera
Oramade, enstaka med skador
510038
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här