Alméry Lobel Riche etsningar

Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar
Alméry Lobel Riche etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALMÉRY LOBEL-RICHE (1880-1950): (7 st), modellstudier/kompositioner, signerade, etsningar, bladmått ca 57x39 cm vardera

Oramade, enstaka med skador

510038

2017-12-21