Helmi Sjöstrand oljemålning

Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning
Helmi Sjöstrand oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMI SJÖSTRAND (Finland, 1864-1956): Motiv från Mallorca, signerad Helmi Sjöstrand, olja på pannå, 51x63 cm

Smärre färgbortfall

510042

2017-12-21