Hänge örhängen 1 par syntetiska blå spineller

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1 par, 14 k guld, syntetiska blå spineller, hänge Pekka Ilmari Aulin, Åbo 1966, höjd ca 3,5 cm, örhängen, snurrebussar stämplade Kuppittaan Kulta Oy, Åbo, längd ca 1,8 cm, totalvikt ca 8,2 g

Bruksslitage

510055

2017-12-21