Westbergs Möbler matgrupp

Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp
Westbergs Möbler matgrupp

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

WESTBERGS MÖBLER, "Napoli", matgrupp, 7 dlr, 1900-talets mitt, bestående av, matbord, teak och bok, fothylsor i mässing, höjd 74, 147x80 cm, två iläggsskivor, längd 45 cm, 6 stolar, sitthöjd ca 45 cm, sitsar klädda i floral textil

Slitage, en stol saknar ribba, repor, stötmärken

510058

2017-12-21