Marie-Louise Ekman färglitografi
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN / DE GEER-BERGENSTRÅHLE (född 1944): Komposition med palm i bakgrunden, signerad M.L. de Geer-Bergenstråhle, numrerad 5/150, färglitografi, 59x50 cm.
Montering i ram bristfällig
510060
2017-12-21