Marie-Louise Ekman färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN / DE GEER-BERGENSTRÅHLE (född 1944): Komposition med palm i bakgrunden, signerad M.L. de Geer-Bergenstråhle, numrerad 5/150, färglitografi, 59x50 cm.

Montering i ram bristfällig

510060

2017-12-21