Bertil Gadö oljemålning

Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning
Bertil Gadö oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL GADÖ (1916-2014): Geometrisk komposition, signerad och daterad Gadö 08, olja på duk, ca 55x130

510091

2017-12-21