Curt Stoopendaal oljemålning

Curt Stoopendaal oljemålning
Curt Stoopendaal oljemålning
Curt Stoopendaal oljemålning
Curt Stoopendaal oljemålning
Curt Stoopendaal oljemålning
Curt Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

CURT NYSTRÖM STOOPENDAAL (1893-1965): Motiv med fartyg under svensk örlogsflagg, signerad Curt Stoopendaal 1919, olja på duk, 65x52 cm

Proveniens: Wifstavarfs Herrgård

Zustandsbeschreibung

510100

2017-12-21