Klubbat för:
23 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
CURT NYSTRÖM STOOPENDAAL (1893-1965): Motiv med fartyg under svensk örlogsflagg, signerad Curt Stoopendaal 1919, olja på duk, 65x52 cm
Proveniens: Wifstavarfs Herrgård
Zustandsbeschreibung
510100
2017-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner