Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Motiv med segelskuta med svensk flagga, signerad C.F Swensson, olja på pannå, ca 35x36 cm
510106
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här