Christian Fredrik Swensson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Motiv med segelskuta med svensk flagga, signerad C.F Swensson, olja på pannå, ca 35x36 cm

510106

2017-12-21