Gösta Hilding oljemålning

Gösta Hilding oljemålning
Gösta Hilding oljemålning
Gösta Hilding oljemålning
Gösta Hilding oljemålning
Gösta Hilding oljemålning
Gösta Hilding oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA HILDING (1922-1990), Koön Bohuslän, monogramsignerad GH, olja på duk, 60x80 cm

Proveniens: Wifstavarfs Herrgård

510108

2017-12-21