Etagebord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETAGEBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i flertalet träslag, dekor av intarsia, förgylld gallerkant, höjd c a75, 41x31 cm

Ostadigt, slitage, smärre ytskador

510117

2017-12-21