Harald Klinckowström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

HARALD KLINCKOWSTRÖM (1897-1973): Kråkor i vinterlandskap, signerad H Klinckowström 42, olja på pannå, 24x33 cm

510131

2017-12-21