Matbord Italien 1970-tal

Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal
Matbord Italien 1970-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, Italien, 1970-tal, stomme i mässing och stål, skiva av transparent glas, höjd 73 cm, 180x90 cm

Kuntoraportti

Repor

510152

Päivämäärä:

2017-12-21