Matbord Italien 1970-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, Italien, 1970-tal, stomme i mässing och stål, skiva av transparent glas, höjd 73 cm, 180x90 cm
Kuntoraportti
Repor
510152
Päivämäärä:
2017-12-21