Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, rikt skurna dörrspeglar, svarvade detaljer, 2-delat, höjd ca 238, 142x65 cm

Smärre slitage

510176

2017-12-22