Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, rikt skurna dörrspeglar, svarvade detaljer, 2-delat, höjd ca 238, 142x65 cm
Smärre slitage
510176
2017-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här