Tallrikar Josef Frank Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, 10 st., sk. hummertallrikar, för Firma Svenskt Tenn, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, längd ca 30 cm

Slitage, nagg.

510181

2017-12-22