Skåp
2017-12-22
510182
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, rikt skurna dörrspeglar, svarvade detaljer, 2-delat, höjd ca 238, 153x61 cm
Slitage, smärre ytskador, nyckel saknas