Peter Dahl färglitografi
Valmis
2017-12-22
510206
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Vid bardisken, signerad Peter Dahl, numrerad 65/375, färglitografi, ca 83x55 cm