Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Kanalmotiv med båtar, signerad och daterad Lémon 54, olja på pannå, ca 37x52 cm
510214
2017-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här