Josef Emil Lémon oljemålning

Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning
Josef Emil Lémon oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EMIL LEMON (1895-1968): Kanalmotiv med båtar, signerad och daterad Lémon 54, olja på pannå, ca 37x52 cm

510214

2017-12-22