Soveig Stampe oljemålning
Vollendet
2017-12-28
510235
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SOLVEIG STAMPE (född 1936): landskap, signerad SS, olja på pannå, ca 32x40 cm