Ole Andreas Ekrem
Closed
2017-12-28
510242
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OLE ANDREAS EKREM: hamnmotiv från Ålesund, signerad, olja på duk, 37x57 cm