Haku Mahi träsnitt

Haku Mahi träsnitt
Haku Mahi träsnitt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAKU MAHI (Japan, 1924-2000): (3) "Collection -41", "Collection -45", "Persimon", signerad och numrerade, träsnitt, vardera ca 23x20 cm

510269

2017-12-22