Efter badet
Vollendet
2017-12-28
510270
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter badet, olja på duk, signerad Pizzetti?, ca 70x100 cm
mindre slitage