Lena Broström akvarell
Closed
2017-12-22
510282
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LENA BROSTRÖM (samtida): Gamla Stan, Stockholm, signerad Lena Broström, akvarell, ca