Soffbord mässing

Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i mässing, glasskiva, höjd 54, 121x65 cm

Repor, slitage

510285

2017-12-22