Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAN HOFLUND (1887-1948): Motiv över Kalmar slott, olja på duk, ca 54x85 cm, signerad
510289
2017-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här