Ivan Hoflund oljemålning

Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN HOFLUND (1887-1948): Motiv över Kalmar slott, olja på duk, ca 54x85 cm, signerad

510289

2017-12-22