Ecke Hedberg Landskap
2017-12-22
510290
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ECKE HEDBERG (1868-1959): Landskap, signerad, olja på pannå, ca 45x55 cm