Stolar funkis
Closed
2017-12-26
510298
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st., Sverige 1940-50-tal, förkromad stomme i stålrör, sitsar klädda i konstläder, sitthöjd 43 cm
Rost och slitage