Fällbord 1800-tal Mälardalen

Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen
Fällbord 1800-tal Mälardalen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, skiva i alrotsfaner, höjd 76, diameter 78,5 cm

Ytslitage och visst fanerbortfall

510322

2017-12-22