Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, skiva i alrotsfaner, höjd 76, diameter 78,5 cm
Ytslitage och visst fanerbortfall
510322
2017-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här