Pelikan reservoirpenna
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PELIKAN, "T111", reservoarpenna, graverat stål med guldinläggningar med motiv av pelikan, 1940-tal, 14 k guldspets, längd 12,1 cm, originaletui
"Samling pennor"
Bruksslitage, etui med slitage
510369
2017-12-22