Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2017-12-22
510371
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nakenmodell, otydligt signerad, daterad Manilla -78, olja på duk, ca 91x60 cm