Harris Krusell oljemålning

Harris Krusell oljemålning
Harris Krusell oljemålning
Harris Krusell oljemålning
Harris Krusell oljemålning
Harris Krusell oljemålning
Harris Krusell oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRIS KRUSELL (1900-tal): Vinterlandskap, signerad och daterad -83, olja på duk, ca 47x67 cm

510390

2017-12-22