Taklampa i brons 1920/30-tal

Taklampa i brons 1920/30-tal
Taklampa i brons 1920/30-tal
Taklampa i brons 1920/30-tal
Taklampa i brons 1920/30-tal
Taklampa i brons 1920/30-tal
Taklampa i brons 1920/30-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, patinerad brons, art deco, för 5 lampor, höjd 68, diameter 56 cm

Bruksslitage, saknar kupor

510392

2017-12-22