Niki Cash graffiti

Niki Cash graffiti
Niki Cash graffiti

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIKI CASH (Stockholm, född 1973): Komposition - graffiti, signerad och numrerad 5/60, digital print, ca 35x42,5cm

HISTORIK:

510401

2017-12-27